• Bu Alan Adı Satılıktır. Sadece Whatsapp: 0532 132 36 05

Bu Alan Adı Satılıktır.

Sadece Whatsapp: 0532 132 36 05
Sadece Whatsapp: 0532 132 36 05

Rise Online World

ZaGoR

Administrator
Yönetici
Rise Online World oyununa başlayanlar için seviye atlama ve item skilleri için gerekli olan ekipmanları site otomatik olarak üyelerine sunuyor. Full item ile rakiplerinizden bir sıfır önde başlamak sizi yeni açılan serverda öne geçirecektir. Bunun bilincinde olan sitenin, üyelerine sunmuş olduğu birçok etkinlik ödüllerinin mevcut olduğu görülüyor.

Rise Online World Forum

Online oyunların başlangıcında item toplamak ve skill özelliklerini açmak zor olabilir. Fakat site, yeni üyelerine ve yapılan taşımalara ekstra ödül olarak full item ayrıcalığı tanıyor. İtem ve skill ayrıcalıkları hakkında sitenin Rise Online World forum kısmını ziyaret ederek daha detaylı açıklamaları bulabilirsiniz. Ko CuCe server yeniliklerini ve karşılaşmalarının saatlerini belli aralıklar ile güncel olarak ulaşabilirsiniz.
Rise Online World
Rise Online World indir linklerine forum kısımlarında yer veren sitenin, güvenli bağlantı sunucuları sayesinde tereddüt etmeden yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Oyuncularına otomatik Knight girişlerini aktif hale getiren platformun, birçok ülke oyuncusunu bir araya getirdiği görülüyor.
....
........................................................................................
 
Üst